O firmie

WOODWORK – Projektujemy i produkujemy meble na wymiar.

Produkujemy meble do salonu, sypialni, meble do pokoju dziecięcego, meble do kuchni, meble biurowe, zabudowy i meble sklepowe, szafy wnękowe i inne, w tym nietypowe zabudowy. Wykonujemy na indywidualne zamówienie stóły i krzesła z różnych gatunków drewna według Państwa, lub naszego projektu. Wykonujemy meble nowoczesne i stylowe, zawsze z materiałów najwyższej jakości. Produkujemy meble z drewna i fornirowane naturalnymi okleinami. Oferujemy wysoką jakość wykonania, efektowne wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne i projektowe.

Zaaranżujemy wybrane wnętrze, zaprojektujemy i wykonamy niepowtarzalne, indywidualne meble. Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów, pozwala nam to już od kilkunastu lat osiągać sukcesy w branży producentów mebli. Jesteśmy firmą z tradycjami ale wciąż się doskonalimy i rozwijamy, korzystamy z nowości targowych MT Poznań „DREMA” i „FURNICA” czy MT w Ostródzie by projektować i produkować meble zgodne z najnowszymi standardami oraz oferować najnowsze rozwiązania techniczne.

Działamy na terenie województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego, głównie Konin, Łódź, Bydgoszcz, Kalisz, Koło, Turek, Słupca, ale nie ograniczamy się tylko do tych wymienionych.

Misja

Naszą misją jest kreowanie wnętrz na Twoją miarę, takich w których będziesz czuć się wyjątkowo i na miejscu. Od początku istnienia postawiliśmy na indywidualne podejście do Klienta i możliwość zaoferowania mu idealnego rozwiązania.

Dbałość o jakość i troska o zadowolenie Klientów to codzienna praktyka naszej firmy. Optymalna realizacja zamówień, sprawny montaż i wsparcie partnerskich firm produkcyjnych to elementy gwarantujące atrakcyjne produkty dla naszych Klientów. Własne, dobrze zorganizowane logistycznie zaplecze firmy (aranżacja i produkcja) oraz wyspecjalizowana ekipa pracownicza pozwalają kompleksowo podejmować się WOODWORK prawie każdego zadania stolarskiego. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta – staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były nie tylko funkcjonalne, ale stanowiły prawdziwą ozdobę Państwa domów.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Nasza oferta